Apie mitybą

Metų apžvalga: Populiariausi kastasavokadas.lt įrašai

Metų apžvalga

2017 metams baigiantis, aš stovėjau balkone ir žiūrėjau į tolumoje sproginėjančius, man taip patinkančius, fejerverkus. Jau porą mėnesių mano galvoje kirbėjo mintis pradėti savo tinklaraštį. Jau tada daugmaž įsivaizdavau, koks jis tūrėtų būti: augalinė mityba, straipsniai apie tai, kaip pradėti, kodėl verta tai daryti, kaip atlaikyti aplinkinių spaudimą, bei žinoma ir augaliniai receptai. Tada pagalvojau, kodėl gi ne. Niekas mane už tai nenužudys. Pradėsiu rašyti, o tada žiūrėsiu kas bus. Gal pasiseks, o gal ir ne. Metai parodys. Žinojau, kad tiesiog rašysiu apie tai, kas man įdomu, o tada gal kas nors ir kitas susidomės. Nors man dar prireikė 6 mėnesių, kad pradėti rašyti, tačiau būtent 2017 pabaigoje buvau tvirtai apsisprendęs tą daryti.

Dabar jau 2018 metai artėja į pabaigą. Ir iš tikrųjų, pradėjęs rašyti, net neįsivaizdavau, kad mano įrašai sulauks tiek dėmesio ir peržiūrų. Žinoma, tikėjausi, kad bent kažkiek žmonių susidomės, bet niekada negalėjau įsivaizduoti, kad sulauksiu po 4 tūkstančių peržiūrų per mėnesį (!!!) ar, kad būsiu pakviestas į radiją pakalbėti apie savo veiklą. Tačiau viskas tapo realu ir dabar esu ten, kur ir norėjau būti. Taip pat žinau, kad 2019 metais būsiu dar toliau negu galiu įsivaizduoti dabar.

Todėl ačiū jums, mieli skaitytojai, kad skaitote, domitės ir dalinatės.

O dabar, metams artėjant į pabaigą, laikais aptarti metų rezultatus ir pakalbėti apie populiariausius metų įrašus.

Per 5 mėnesius paskelbiau 41 įrašą ir top 10 populiariausių yra:

POPULIARIAUSI kastasavokadas.lt METŲ ĮRAŠAI YRA:

15 dalykų, kuriuos privaloma žinoti prieš pereinant prie augalinės mitybos (938 peržiūros)

zinoti1

Populiariausias metų įrašas! Šiame įraše aptariau 15 dalykų, kuriuos vertėtų žinoti ir suvokti prieš pereinant prie augalinės mitybos.

Receptas: Vieno puodo makaronai su kokosinių grybų padažu (840 peržiūros)

vieno puodo makaronai

Tai buvo vieni iš skaniausių mano kada nors gamintų makaronų patiekalų. O padažas tiesiog nerealus!

Savaitės meniu planavimas pradedantiesiems: Ką reikia žinoti, Kaip sėkmingai įgyvendinti ir Ko nedaryti? (799 peržiūros)

meniu_planavimas_1

Pirmasis įrašas apie savaitės menių planavimą. Ką vertėtų žinoti, nuo ko pradėti ir kaip sėkmingai įgyvendinti. 2019 metais planuoju daugiau dėmesio skirti savaitės menių planavimo temai.

Baltymai: kas pasisavinama geriausiai (646 peržiūros)

baltymai1

Šiame įraše aptariau kokie produktai turi savyje daugiausiai baltymų, bei kuriose iš jų esančios aminorūgštys pasisavinamos efektyviausiai.

Savaitės meniu planavimas: 10 pagrindinių planavimo klaidų ir kaip jų išvengti (643 peržiūros)

savaites_meniu1

Savaitės meniu planavimas buvo tikrai aktuali ir populiari tema 2018 metais. Čia galėjote sužinoti, kokios, mano manymu, yra 10 pagrindinių klaidų menių planavime.

Receptas: Per naktį mirkytos avižos su vaisiais ir uogomis (605 peržiūros)

avizos1

Puikus receptas, kai tingisi ryte gaminti pusryčius. Pasiruošiate vakare ir ryte mėgaujatės sočiais, sveikais ir skaniais pusryčiais.

Receptas: Saldžiųjų bulvių ir pupelių blyneliai (583 peržiūros)

blyneliai1

Dievinu saldžiasias bulves ir galėčiau jas valgyti kasdieną. Šiame recepte jas sujungiau su pupelėmis ir gavosi tikrai skanūs, traškūs, o viduje minkšti blyneliai. Paragaukite!

Receptas: Grybų Perloto (519 peržiūrų)

perloto1

Šis grybų perloto yra vienas iš tų patiekalų, kuriuos aš pataruoju metu ruošiu kiekvieną savaitę. Nes tai pigu, paprasta ir nerealiai skanu.

Receptas: Raudonųjų lęšių sriuba / troškinys (439 peržiūros)

Receptas: Raudonųjų lęšių sriuba_2

Labai maistingas ir skanus troškinys suvirpina širdį kiekvienam, kuris jo paragauja. Patikėkite manim!

Kinas: 10 geriausių filmų apie veganizmą, kuriuos būtina pamatyti (355 peržiūros)

veganmovies11

Aš, kaip žmogus labai mėgstantis kiną, negalėjau nepakalbėti apie filmus, kurie padarė man didžiausią įtaką ir, kurios turi pamatyti kiekvienas. Šie filmai, tai puikus motyvatorius tom dienom, kai galbūt pradedate abejoti tuo, ką darote ir jums vėl reikia spyrio į užpakalį.

Štai tokie buvo 2018 metai.

Ačiū, kad skaitote ir susitiksime jau 2019!

Jeigu turite klausimų visada galite rašyti man:

El. paštas: [email protected]

Facebook: kastasavokadas

Instagram: kastasavokadas  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *