Konsultacijos

Individualios augalinės mitybos konsultacijos

Augalinės mitybos planai

 

Mano darbo filosofija:

Sveikas santykis su maistu yra žymiai svarbiau negu pats maistas

Kalorijų skaičiavimas ar tam tikrų maistinių medžiagų ribojimas niekada nebus tinkama priemonė pasiekti sveikesnį gyvenimą. Sveika mityba – tai balansas tarp mitybos mokslo, jūsų vidinės savijautos bei suvokimo ką ir kaip jūs valgote.

Aš ne tik konsultantas, bet ir treneris

Aš ne tik konsultuosiu jus dėl visko kas liečia augalinę mitybą, bet ir skatinsiu jus kuo aktyviau pačiam dalyvauti naujo gyvenimo kūrimo procese. Būtent toks bendradarbiavimo stilius labiausiai padeda pasiekti iškeltus tikslus ir padeda nenukrypti nuo veiksmų plano. Taip jus būsite labiau linkę siekti, bei, kas svarbiausia, išlaikyti norimus rezultatus.

Abipusė atsakomybė

Mano mitybos programa nėra tik maistas ar siekis turėti „tobulą“ kūną . Aš esu tam, kad padėti jums žengti žingsnį į sveikesnį gyvenimą, kurio jūs norite ir kuriuo jūs nusipelnėte. Aš taip pat padėsiu jums susikurti sveikus įpročius, kurie padės jums pasiekti norimų rezultatų. Tačiau nors aš ir būsiu jūsų treneris, patariantis ir suteikiantis reikiamus išteklius judėjimui į sveikesnį gyvenimą, vis gi dienos pabaigoje, tai yra tik JŪSŲ atsakomybė judėti į priekį. Ypatingai tada, kai jaučiatės blogai ar kai dalykai vyksta ne pagal planą.

Paslaugos ir kainos

Individualios augalinės mitybos konsultacijos:

Jūs pasirinkote augalinę ar veganinę mitybą, tačiau jaučiate vidinę įtampą? Spėliojate ar jūsų mityba yra visavertė? Ar su maistu gaunate pakankamai maistinių medžiagų ir vitaminų? Kas tas B12? Jaučiate baimę ir aplinkinių spaudimą? O galbūt jūs jaučiate vidinį norą pabandyti augalinę mitybą, tačiau nežinote nuo ko pradėti?

Į visus šiuos, be daugelį kitų klausimų atsakysiu asmeninės konsultacijos metu.

Asmeninė konsultacija augalinės mitybos klausimais internetu – 15 Eur

Asmeninė konsultacija augalinės mitybos klausimais gyvai – 25 Eur

Individualūs augalinės mitybos planai:

Jūs norite savo gyvenimą paimti į savo rankas ir žengti sveikesnio gyvenimo link? Jūs norite sveikai maitintis, tačiau nežinote nuo ko ir kaip reikia pradėti? Jūs galvojate, kad augalinė mityba yra neskani, prėska ir nevisavertė? Jums sunku atlaikyti aplinkinių spaudimą dėl pasikeitusios mitybos? O galbūt Jūs kažkada bandėte augalinę mitybą, bet suklupote?

Aš jums padėsiu!

Individualus 2 savaičių augalinės mitybos planas, asmeninės konsultacijos ir rekomendacijos – 40 Eur

Individualus 1 mėnesio augalinės mitybos planas, asmeninės konsultacijos ir rekomendacijos – 60 Eur

3 mėnesių paketas: Individualus 3 mėnesių augalinės mitybos ir gyvenimo būdo veiksmų planas, asmeninės konsultacijos gyvai, rekomendacijos, galimybė susisiekti bet kada ir bet kokiu metu, papildoma edukacinė medžiaga – 120 Eur

Kaip tai veikia:

1Asmeninis įvertinimas

Kartu mes aptarsime jūsų sveikatos istoriją ir esamus negalavimus. Taip pat kokiam maistui teikiate pirmenybę ir kodėl, bei pasikalbėsime apie jūsų gyvenime esančius iššūkius. Nustatysime jūsų unikalius gyvenimo būdo poreikius ir pageidavimus, įskaitant jūsų darbo grafiką, šeimos sudėtį, įgūdžius, vertybes ir turimas žinias apie maistą ir sveiką gyvenimo būdą.

2Individualus planas

Aš niekada nerekomenduoju ir nesiūlau jokios specialios dietos, nes kiekvienas iš mūsų esame skirtingi ir unikalus savo gyvenimu, poreikiais ir kūnais. Todėl mes dirbsime kartu ties kiekvienu etapu rengiant jūsų individualų mitybos planą ir tai bus pagrindas padėsiantis jums pasiekti jūsų iškeltus tikslus. Taip pat pasiūlysiu receptų idėjų, rekomenduosiu restoranus ar kitas kasdieninio gyvenimo priemones, kurios padės optimizuoti jūsų asmeninį gyvenimą.

3Nuolatinis palaikymas

Mes nuolatos palaikysime ryšį per socialinius tinklus, el. paštą, pokalbių programėles ir, žinoma, per gyvus susitikimus. Kiekvieną savaitę mes aptarsime, kaip jums sekasi laikytis plano, darysime jo korekcijas, bei iškelsime jums naujus tikslus. Mūsų susitikimai bus skirti tik jums – pokalbiams, klausimams, motyvacijai palaikyti.

5Kitos pastabos

Asmeniniai susitikimai daromi Vilniuje, taip pat visoje Lietuvoje internetu, telefonu, Skype ir kitomis programomis.

6

Susisiekite

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie paslaugas, susisiekite su manimi per socialinius tinklus arba el. paštu:

El. paštas: [email protected]

Facebook: kastasavokadas

Instagram: kastasavokadas

Linkedin: Dmitrij Sadovskij

Arba užpildykite žemiau esančią formą.