Ką rinktis Produktai

Kaip išsirinkti AUGALINĮ PIENĄ

augalinis pienas

Kartais blogo skaitytojai parašo man klausdami įvairiausių patarimų ir labai dažnai klausia apie įvairiausius veganiškus produktus ir ką, kaip, kur ir kodėl reikėtų juos rinktis.

Todėl nusprendžiau padaryti įrašų ciklą, kur dalinsiuosi apie tai, kaip išsirinkti geriausią produktą ir parodysiu, ką perku aš ir ką galima rasti Lietuvoje. 

Jeigu jums patiks ši mano apžvalga, pažadu tokias daryti reguliariai. Jums reikia komentaruose parašyti apie kokius produktus jūs norėtumėte sužinoti daugiau.

Kaip išsirinkti augalinį pieną

Taigi, atėjote į parduotuvę ir skaitote sudėtį. Ko gi neturėtų būti augaliniame piene:

  •     ·  Cukraus – todėl, kad cukrus silpnina imunitetą, didina kraujo spaudimą, insulino kiekį, apkrovą kepenims, mažina kraujagyslių pralaidumą ir daro daug kitų negerų dalykų. Ir iš viso, kam piene reikalingas cukrus??? Ir taip, cukranendrių cukrus (rudasis) yra tas pats velnias.
  • ·         Maltodekstrinas, kalio ortofosfatas, stabilizatoriai, emulsikliai, kalcio fosfatai, kvapniosios medžiagos – kam jie piene reikalingi? Tai sintetinės cheminės medžiagos, kurios naudojamos tiek buitinėje chemijoje, tiek maisto pramonėje. Ar mums to reikia? Tikrai ne 🙂
  • ·         Saulėgrąžų ir rapsų aliejus – juose yra neproporcingai didelis omega-6 kiekis, kuris sukelia lėtinį uždegimą.
  • ·         Vitaminai B9, B12, E, D – taip, jie irgi yra šiame sąraše. Nes, pirmiausiai, augaliniame piene jie dažniausiai yra visi sintetiniai, o ant pakelio neparašyta, kokia vitamino forma yra naudojama. Todėl galimai vietoje Folato gausite sintetinę Folio rūgštį, kuri trukdo Folato įsisavinimui, D2 vietoje D3, arba cianokobalamino vietoje metilkobalamino.
  • ·         Na ir galiausiai duodu 99%, kad  augalinio pieno gamintojai tikrai nenaudoja mirkytus vandenyje riešutus, taip pašalindami fitino rūgštį, kuri trukdo organizmui tinkamai įsisavinti kalcį.

Na ką, dabar žinome ko ieškoti, tad lieka tik rintis

  • Idealiai: gaminti augalinį pieną pačiam. Bet žinau, ne visi mes turime tiek laisvo laiko ir noro tą daryti. Tad važiojame toliau.
  • ·         RUDE HEALTH TIGER NUT be laktozės. Sudėtis: vanduo, ekologiški ryžiai, ekologiški žemės migdolai, jūros druska.

RUDE HEALT TIGER NUT

  • ·         RUDE HEALTH ekologiški gėrimai: žemės riešutų, anakardžių, kokoso. Sudėtis: vanduo, ekologiški riešutai.

                 

·   

  •  ICA I LOVE ECO ekologiški gėrimai: avižų ir sojos.

NATURGREEN ekologiškas sojų gėrimas be priedų. Sudėtis: vanduo, nemodifikuotos sojų pupelės be luobelių. ECOMIL ekologiški gėrimai: anakardžių, ryžių, avižų. Sudėtis: vanduo, anakardžiai/ryžiai/avižos, jūros druska.   ALINOR ekologiškas sojų gėrimas be priedų. Sudėtis: vanduo, soja. LIMA Ekologiškas sojų gėrimas. Sudėtis: vanduo, soja. Patiko?

Pasižiūrėk ir kitas mano produktų apžvalgas!

Jeigu turite klausimų visada galite rašyti man:

El. paštas: [email protected]

Facebook: kastasavokadas

Instagram: kastasavokadas  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *