Apžvalga Ekologija Internetai

Apžvalga: geriausios sveikų, ekologiškų ir veganinių maisto produktų el. parduotuvės Lietuvoje

elektronines parduotuves

Šiais laikais mūsų parduotuvėse yra tikrai lengva rasti sveikų, ekologiškų ar veganiškų maisto produktų. Kai kuriuose jų yra netgi išskirti specialūs skyriai veganams, vegetarams bei žmonėms, netoleruojantiems laktozės ar glitimo. Tačiau ką daryti, jeigu šalia namų nėra parduotuvės su didele prekių pasiūla ar galbūt jūs esate pernelyg užsiėmę, kad nuvažiuotumėte į mėgstamą maisto prekių parduotuvę? Jums padės elektroninės parduotuvės!

Per pastaruosius keletą metų elektroninių parduotuvių, siūlančių įsigyti maisto produktus, skaičius sparčiai išaugo. Nebereikia vaikščioti po didelį prekybos centrą ar parduotuvę, ieškoti vietos automobiliui pastatyti, grūstis per žmonių minią, norint patekti į reikiamą parduotuvės skyrių ir nereikia stovėti eilėje norint atsiskaityti. Jums tereikia spustelėti kelis mygtukus ir prekės pačios atkeliauja į jūsų namus.

Apsipirkimas internetu turi daug privalumų: taupo jūsų laiką, nervus, pinigus. Be to, internetinės parduotuvės gali pasiūlyti tokių maisto prekių bei prekinių ženklų, kurių negalėsite įsigyti vietinėje parduotuvėje.

Šiandien apžvelgsiu geriausias Lietuviškas elektronines parduotuves – jose apsiperku pats, be to, jose galima įsigyti sveikų, ekologiškų ar veganinių maisto produktų.

VEGGO

veggo.lt

“Veggo” – pirmoji Lietuvoje išskirtinai veganiško maisto parduotuvė. Tai viena nedaugelio elektroninių parduotuvių, kuri gali pasiūlyti tikrai platų specializuotų prekių veganams asortimentą: tofų, seitano, veganinio sūrio, mėsos pakaitalų, desertų ir kitų produktų. Maisto prekių pasirinkimas yra tikrai didelis. Taip pat jie turi purškiamų vitaminų, veganiško maisto jūsų augintiniams, bei Zero Waste prekių.

Ką aš perku: tofų, seitaną, sūrį, humusą, saldumynus, maistines mieles, kokoso cukrų.

Patinka: didelis specializuotų veganiškų prekių pasirinkimas.

Nepatinka: pristatymo kaina nuo 4,5 € bei internetinės svetainės dizainas, funkcionalumas ir navigacija.

Livinn

livvin.lt

Parduotuvių grupė „Livinn“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais. Jų siūlomi maisto produktai tikrai yra geros kokybės, bet už tą kokybę tenka mokėti daugiau. Čia rasite didelį specialiai veganams skirtų produktų pasirinkimą. Svetainėje galima patogiai išskirti, kad rodytų tik prekes veganams, žaliavalgiams, prekes be laktozės, be glitimo ir pan. Kaip minėjau prekių kainos yra aukštesnės nei kitur, tačiau čia galima rasti tokių produktų, kokių kitur nėra.

Ką aš perku: obuolių actą, miltus, miso pastą, supermaistą, sultinį.

Patinka: aukštos kokybės maisto produktai.

Nepatinka: aukštos kainos.

Riesutai Jums

riesutaijums.lt

Riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite ne tik aukštos kokybės riešutų ir jų rinkinių, bet ir džiovintų vaisių, prieskonių, arbatžolių bei kavos, kruopų, maistingų sėklų, riešutų sviesto, bei daugelį kitų produktų. Labiausiai mane džiugina produktų kaina. Perkant didesniais kiekiais (riešutų, kruopų, sėklų maišai yra  po 1kg.), sutaupote. Taip pat parduotuvė siūlo nemažai supermaisto.

Ką aš perku: riešutus, kruopas, džiovintus vaisius, sėklas, agavos sirupą, kokoso aliejų.

Patinka: produktų kaina bei pristatymo greitis.

Nepatinka: minimalus užsakymo kiekis – 5 prekės.

Eastanbul

eastambul.lt

Eastanbul – atostogomis ir Turkija kvepianti elektroninė parduotuvė, priekiaujanti produktais iš Viduržemio regiono šalių bei yra didžiausi Turkiškų prekių importuotojai Lietuvoje. Prekių pasirinkimas platus bei įvairus. El. parduotuvės minusas – nėra daugelio prekių paveiksliukų, todėl kartais tenka pirkti katę maiše.

Ką aš perku: saldumynus, kruopas, prieskonius.

Patinka: Turkiškos prekės, kurių kitur nėra.

Nepatinka: trūksta kai kurių produktų paveiksliukų.

Assorti

assorti.lt

„Assorti“  – išskirtinių ir aukštos kokybės prekių parduotuvė gurmanams. Čia galima įsigyti šviežių vaisių ir daržovių, ekologiškų kruopų, miltų, prieskonių, riešutų ir kitų produktų. Taip pat parduotuvė siūlo tokių mums egzotinių prekių kaip ekologiška ciberžolės šaknis. Ne malta, o šviežia. Žinoma, už išskirtinės kokybės prekes tenka mokėti truputi daugiau, tačiau jų pasirinkimas ir įvairovė tikrai džiugina akį.

Ką aš perku: miltus, prieskonius, avokadus, vanilės ekstraktą, kruopas.

Patinka: švieži vaisiai ir daržovės, išskirtinės prekės, azijos ir meksikos virtuvės produktai.

Nepatinka: Minimali pirkinių krepšelio suma  − 24,99 €.

AmritaPlanet

amritaplanet.lt

AmritaPlanet.lt – tai natūralių, sveikų bei ekologiškų produktų parduotuvė internete. „Amrita“ prekių linija apima kruopas, miltus, prieskonius, džiovintus vaisius, riešutus, kokosų aliejų, Himalajų druską ir daug daugiau. Produkciją jie importuoja dideliais kiekais iš įvairiausių pasaulio kampelių, o sufasuojama patys, todėl tam tikrus produktus čia galima nusipirkti dideliais kiekiais ir didelėmis pakuotėmis. Pavyzdžiui, po 10 kg, 25 kg, 50 kg. Taip pat šioje parduotuvėje galima rasti ir ajurvedinių prekių.

Ką aš perku: kruopas, kokoso aliejų, agavos sirupą, kokosų cukrų.

Patinka: galima pirkti dideliais kiekiais ir didelėmis pakuotėmis.

Nepatinka: nėra.

Zaliavalgis

zaliavalgis.lt

Zaliavalgis.lt – aukštos kokybės virtuvės prietaisų bei sveiko maisto parduotuvė. Jie jums siūlo įsigyti ne tik maisto smulkintuvus, trintuvus, džiovintuvus, maisto daigyklas, bet ir ekologiškus ir natūralius maisto produktus. Čia galite rasti specialių sėklų daiginimui, riešutų, kruopų, veganiško šokolado, supermaisto ir kt.

Ką aš perku: kakavos sviestą, Tahini, prieskonius, spirulina.

Patinka: didelis supermaisto pasirinkimas.

Nepatinka: pasenęs svetainės dizainas, funkcionalumas ir navigacija.

Barbora

barbora.lt

2012 m. įkurta „Barbora“ – maisto ir kasdienio vartojimo prekių elektroninė parduotuvė, „Maxima Grupės“ padalinys. Čia galite įsigyti praktiškai viską, kas siūloma „Maximoje“, įskaitant ir specializuotas prekes skirtas veganams, žmonėms netoleruojantiems glitimo ar laktozės.

Ką aš perku: šviežius ir šaldytus vaisius bei daržoves, kruopas, miltus, veganiškus produktus.

Patinka: pristatymo greitis ir prekių pasirinkimas.

Nepatinka: minimali užsakymo suma – 19.99 €; prekių įpakavimui naudojamas didelis kiekis maišų.

 

Patiko?

Pasiskaityk ir kitas mano apžvalgas, arba apie mitybą ar ekologiją!

Jeigu turite klausimų visada galite rašyti man:

El. paštas: [email protected]

Facebook: kastasavokadas

Instagram: kastasavokadas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *