Apie mane

Hi

Labas ir sveiki atvykę!

Ačiū, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Mano vardas Dima arba dar kitaip esu žinomas, kaip – KasTasAvokadas

Aš esu sveikos ir augalinės mitybos specialistas bei augalinės mitybos treneris.

Aš labai džiaugiuosi Jus čia matydamas. Nesvarbu, ar Jūs tiesiog domitės, kas yra augalinė ar vegan mityba, ieškote augalingų receptų, o galbūt, šiuo metu siekiate susikurti labiau sąmoningesnius santykius su maistu, aš tikiuosi, kad šis tinklaraštis turės ką jums pasiūlyti.

Mano tikslas yra savo receptais ir savo įrašais įkvėpti žmones rinktis daugiau augalinio maisto savo kasdieniniame gyvenime.

O valgyti daugiau augalinio maisto ir atsisakyti gyvulinių produktų yra pasirinkimas, kurį galime padaryti kiekvienas. Ir tai padaryti yra žymiai lengviau, kai randate tą, kuris jus įkvepia ir žengia kartu šiame augaliniame kelyje. Aš mielai būsiu tas žmogus!

Šis tinklalapis skirtas kiekvienam. Jeigu jauti aistrą skaniam, gardžiam ir tikram maistui, tu esi būtent ten kur reikia.

Apie mane [čia aš, svajoju apie savo tinklaraštį  ]

hi2

Aš ne visada mylėjau maistą, o maistas ne visada mylėjo mane. Įžengęs į pilnametystę susidūriau su nutukimu ir kovojau su juo daugiau nei 10 metų. Užaugęs mėsos ir nesveiko maisto mėgėjų šeimoje aš niekada net neturėjau minties tapti vegetaru ar veganu. Atsisakyti sūrio? Niekada. Atsisakyti kepintos mėsytės vasarą? Dieve apsaugok.

Kai prie puodelio kavos manęs paklausia, kodėl aš tapau veganu, o vėliau pasirinkau augalinę mitybą, man būna labai sunku atsakyti glausčiai ir trumpai. O atsakyti man labai norisi, nes manau žmonėms svarbu išgirsti tų žmonių istorijas, kurie jau perėjo kelią iš neveganiško gyvenimo būdo (ir mąstymo) į veganizmą. Ir čia aš tikrai galiu pasidalinti viskuo, su kuo man teko susidurti.

Mano pasirinkimas – mano pasikeitusios pasaulėžiūros pasekmė. Ir ne atvirkščiai. Aš nesirenku dietos ir nematau tame mados. Mano šiandienos sąmoningumas ir įsitikinimai tiesiog neleidžia man valgyti nužudytų gyvūnų. Etika, sveikata, skonis, kvapas, puiki savijauta, ekologija, vartojiškumo kultūra – tai yra priežastys, kodėl aš renkuosi gyventi gyvenimą be gyvulinių kilmės produktų.

Aš jaučiu ir galvoju apie tai, kokią įtaką mano kūnui ir mano sąmoningumui daro šviežias ar nešviežias maistas, laimingi ar nelaimingi žmonės, maloni ar nemaloni aplinka. Mąstau apie ekologiją, apie kitus žmones, apie tai, ką aš galiu padaryti, kad mūsų planetoje gyventi būtų geriau.

Ką dar turėtume žinoti apie mane – aš esu laimingas, kai gaminu, tyrinėju, keliauju, rašau, žiūriu filmus, žaidžiu protmūšį ir juokiuosi

Kodėl augalinis maistas?

jaučiuosi nuostabiai valgydamas augalinį maistą. Mano sveikos mitybos paslaptis #1 – valgyti kuo daugiau vaisių, daržovių ir ankštinių augalų. Valgydamas daugiau augalinio maisto aš paprasčiausiai mažiau noriu perdirbtų ar pilno cukraus maisto. Bet žinoma viską darau saikingai. Aš tikrai myliu veganiškus ledus, šokoladą, šviežiai keptus sausainius, gardų morkų pyragą ir pan. Ir aš niekada nebaudžiu savęs už trumpas silpnumo akimirkas.

Jeigu esate čia norėdami pakeisti savo mitybą, pagerinti savo sveikatą, o galbūt tiesiog ieškote įkvėpimo, svarbiausia nepamirškite būti sau atlaidžiam ir nestatykite savęs į jokius rėmus. Jokio radikalizmo ir kraštutinumų. Atminkite, kad tobulumas yra pervertintas dalykas ir kelias į geresnę sveikatą yra ilgą kelionę darant mažus žingsnius kasdieną.

Socialiniai tinklai:

Palaikykime ryšį per socialinius tinklus, ten aš dalinuosi vaizdais iš savo virtuvės, patarimais, video, foto  ir dar daugiau.

Sekite mane:

 Instagram: kastasavokadas

Facebook: kastasavokadas

Yuotube: kastasavokadas

Linkedin: Dmitrij Sadovskij

Ačiū!

O dabar naršykite, neskubėkite, išbandykite vieną ar kitą receptą ir nepamirškite pasisveikinti.

Aš džiaugiuosi, kad esate čia.

Jeigu norite susisiekti, drąsiai galite rašyti: [email protected]